On-line výběr obědů

Všichni strávníci mají automaticky přihlášen oběd č. 1. Změny obědů z č. 1 na č. 2 lze provádět nejpozději do 10:00 hodin dva dny předem (v PO do 10 hod. na ST, v ÚT do 10 hod. na ČT, ve ST na PÁ, ve ČT na PO, v PÁ na ÚT).

Odhlásit oběd lze nejpozději v daný den do 8:00 hod.

Podrobnosti o přihlašování a odhlašování obědů, informace o alergenech, přehled o platbách a další informace najde každý strávník po přihlášení
do systému v nápovědě.

Kontakty na školní jídelnu: telefony: 556 709 629, 555 538 896