Moderněji v odborných učebnách

Regionální operační program

Na základě výzvy č. 2.1 – 30 regionálního operačního programu Moravskoslezsko jsme podali žádost o financování projektu zaměřeného na zlepšení materiálního vybavení škol. Projekt s názvem „Moderněji v odborných učebnách“ byl schválen v květnu 2015 pod reg. č. CZ.1.10/2.1.00/30.01654. Z investičních a neinvestičních prostředků (rozpočet je schválen ve výši 2 727 345,- Kč) budeme modernizovat učebnu a laboratoř chemie na pracovišti Jubilejní 3 a na pracovišti Dlouhá novou jazykovou učebnu.

Projekt byl ukončen k 31. 8. 2015 a učebny byly předány do užívání žákům a jejich učitelům.