V Hrách bez školních lavic jsme vybojovali vítězství!

KATEGORIE: Škola

27 Čer 2019

Dne 26. 6. 2019 se osm žáků z deváté třídy zúčastnilo akce, pořádané střediskem volného času Fokus, nesoucí název „Hry bez lavic“. Čtyři dívky a čtyři chlapci se museli přes pět disciplín probojovat až k prvnímu místu a v jednotlivých disciplínách jsme nevyhráli jen jednou. Největším překvapením byl pro nás závod, ve kterém se jeden člen z našeho týmu, pro nás Matěj, musel potopit a z pěti kroužků na dně vody vzít ten, na němž byl správný klíč k otevření zámku, abychom s nafukovacím člunem mohli vůbec odplout. První zvolený kruh a na něm první vyzkoušený klíč okamžitě zapadl do zámku a spoluhráč Tomáš na něj mohl hned naskočit. Naše dvě dobrovolnice Terka a Verča nestihly ani doplavat přes celou délku bazénu pro pádla, aby to Tomovi usnadnily, a on už je předjížděl a mohutně vesloval oběma rukama. Ani Martin, Oliver a Věrka si nestihli zahřát mozky při luštění hádanek, díky nimž by si mohli vzít lano a Toma s člunem přitáhnout. Celý tento úkol se nám podařil do necelé minuty. Loni jsme bohužel prohráli, ale letos jsme měli zlato v kapse my! I když jsme z části netušili, co od toho máme čekat… Tímto bych chtěla poděkovat Matějovi Fabíkovi, Martinu Furmánkovi, Věrce Kuběnové, Terce Labounkové, Oliveru Kysilkovi, Verči Pavlicové a Tomovi Pospěchovi za výbornou spolupráci. Zároveň také paní učitelce Najdkové, která byla ochotná se s námi na tuto akci vydat. Byli jsme skvělý tým, moc jsme si to užili a doplnili tak další kamínek vzpomínek na naši základní školu! Fotogalerie.

Michaela Randusová, IX.A

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56