Škola v přírodě

KATEGORIE: Škola

26 Čer 2019

Na Bečvě – výtečně

Našlapaný program si užili žáci třetích a čtvrtých ročníků ZŠ Jubilejní 3 v areálu školy v přírodě na Prostřední Bečvě ve dnech 17. až 21.června 2019. Hned v pondělí to bylo setkání s požárníkem z Kněhyně, který přivezl kromě super hasičského auta i cvičné cíle pro zásahy. Ty žáci zvládli a samozřejmě se i zchladili v parném odpoledni bečvanskou vodou.
Další den přijela s hudebním programem zumby Venda. I přes stoupající teplotu nakonec dovedla přitáhnout k tanci všechny přítomné. Pak dorazili za dětmi psí obranáři a agiliťáci ze Základního kynologického klubu Nový Jičín. Děti si mohly čtyřnohé kamarády pohladit, vyzkoušet dráhy i překážky v psím tandemu, shlédly ukázky poslušnosti i obrany.
Ve středu hned od rána zavezl žáčky autobus do Světa kamenů a výrobny svíček Unipar v Rožnově. Zde si prohlédli celý postup práce a nabarvili si vlastní svíčku. Odpolední program na ranči Bučiska s výborným obědem a jízdou na koni i kouzelným lesem bylo vyvrcholením dne.
Čtvrtek byl ve znamení zálesáckých dovedností s netradičním trojbojem. Vlastnoruční opečení buřtíka nepokazila ani divoká bouřka, která se přehnala nad Beskydami – sem tam ukápla slzička nejen z oblohy.
Vše uteklo jako voda v pátek s řízkem v bříšku a pozdravem AHOJ, BEČVO! Všichni dorazili bezpečně domů. Fotogalerie.

učitelky I. stupně

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56