Post Bellum

KATEGORIE: Škola

26 Čer 2019

A po bitvě má také pětičlenná skupina našich deváťáků, kterou v lednu vytvořily žákyně ZŠ Jubilejní Míša Randusová a Klárka Horáková a žáci ZŠ Dlouhá Katka Pancová, Šimon Jursa a Tomáš Petráš. A je třeba dodat, že po bitvě velmi úspěšné, ačkoli včera na novojičínské radnici v ostrém konkurenčním boji pěti škol Nového Jičína a Studénky skončil po veřejné prezentaci projektu náš tým o půl bodu za vítěznou Studénkou. Všichni naši jmenovaní žáci si zaslouží nejen velkou pochvalu a odměnu, ale také obdiv za vytrvalost a odvahu, s jako se s nelehkým úkolem poprali. Svou prací pomohli odkrýt dosud nepříliš známou kapitolu našich regionálních dějin, setkali se s velmi zajímavými osobnostmi a vyslechli příběhy, nad kterými se tají dech a které rozšiřují obzor lidského poznání. Blahopřejeme k příkladné reprezentaci naší školy a všem žákům přejeme mnoho úspěchů a radosti v dalším studiu. Fotogalerie.

Mgr. Hana Videnková

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56