Výlet do Hodslavic, II. B

KATEGORIE: Škola

21 Čer 2019

Naším cílem byly Hodslavice, rodiště Františka Palackého, jednoho z největších českých literátů a historiků. Během výletu jsme navštívili jeho rodný domek, který sloužil kdysi i jako škola a kde jsme se dozvěděli zajímavosti o jeho životě. Prohlédli jsme si také dřevěný kostelík sv. Ondřeje z 15. století i sochu Palackého na návsi. Potom jsme přijali pozvání od prarodičů jedné žákyně na jejich statek, kde jsme si zahráli různé hry a hádali jsme, k čemu sloužily všechny staré věci, které měli majitelé vystaveny ve stodole. Podívejte se do fotogalerie.

Mgr. Petra Jankotová

 

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56