Informativní schůzka

25 Kvě 2019

V úterý 4. června od 16:00 hodin proběhne poslední setkání v rámci programu Předškoláček. Rodiče se ve sborovně školy dovědí o organizačních záležitostech prvních školních dnů v září 2019,
o školních pomůckách a potřebách, které bude potřeba jejich budoucím školákům zajistit.
Po celou dobu této schůzky bude
o děti postaráno ve školní družině, paní vychovatelky mají připraveny zajímavé činnosti. Přiveďte své děti krátce před 16. hodinou přímo do školní družiny. Případné dotazy k organizaci této informativní schůzky směrujte na adresu borosova@zsjubilejni.cz.

PaedDr. Miroslava Borošová