50. výročí HZS

13 Kvě 2019

V pátek 10. května si děti ze II. B třídy vyzkoušely, co musí umět mladí hasiči. Soutěžily ve čtyřech disciplínách:

Na prvním stanovišti děti překonávaly hasičskou překážkovou dráhu se zdoláním bariéry a přenášením hasičského přístroje.
Ve druhé disciplíně se jednalo o správné vyplnění hasičského kvízu.
Třetím úkolem bylo napumpování vody do hadice a proudnicí shodit plechovku ze stojanu.
V poslední soutěžní disciplíně děti skládaly tři obrázky puzzle s hasičskou tematikou.

Všechny soutěže se hodnotily podle času. Podívejte se ve fotogalerii, jak se zápolení dětem líbilo.

Mgr. Petra Jankotová