Lezení na stěně

2 Kvě 2019

V úterý 30. dubna se třída 4. B vydala prověřit odvahu a sílu. Místo tělesné výchovy jsme si pod vedením zkušených instruktorů vyzkoušeli lezení na horolezecké stěně v Boulder Baru. Žáci byli velmi šikovní, ukáznění a zdolali úspěšně všechny překážky. Mnozí plánovali se s rodiči do těchto míst vrátit. V ostatních vyučovacích hodinách řešily děti ve skupinkách úkoly pro zvídavé děti, celý den byl tedy protkán zajímavými zážitky. Těšíme se na další společné dny.
Fotogalerie.

Mgr. Iva Benčáková