Domácí mazlíčci ve 4. A

KATEGORIE: Škola

2 Kvě 2019

Poslední čtvrtek v dubnu byl pro naši třídu výjimečný a všichni jsme se na tento den těšili. Místa v lavicích, kde pravidelně sedávají děti, totiž obsadili jejich domácí mazlíčci! Během nevšedního dne jsme se seznámili s křečky, andulkami, psem, želvou
i pakobylkou. Děti si připravily prezentace, z kterých se ostatní kamarádi dozvěděli, jak o daná zvířátka pečovat, čím je živit, jak se k nim chovat. Nechyběly zajímavosti nebo legrační příhody. Pro spolužáky si děti na závěr připravily kvízy a testy, ve kterých si své nabyté znalosti mohli ověřit. Fotogalerie.

Mgr. Alena Vráblová

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56