Prezentujeme školu na náměstí

29 Dub 2019

Obří citróny, kávovník s plody, bobkový list, anturie a mnoho dalších tropických rostlin ze školního skleníku, včetně fotografií a kroniky o jeho historii. To vše jsme v pátek 26. 4. 2019 přinesli na náměstí do jednoho ze stánků, kde jsme se mohli
v rámci aktivních oslav Dne Země pořádaných SVČ FOKUS pochlubit činností ve škole v oblasti environmentální výchovy, která je u nás velmi dobře vypracovaná.
Dále jsme představili recyklaci mobilů – od vývoje komunikace po demontáž telefonu. Návštěvníci stánku si mohli sami staré přístroje rozložit a složit, podívat se do jejich vnitřku. To zajímalo hlavně kluky.
Malí i velcí si mohli vyzkoušet také kvízy o přírodě. Za správné odpovědi a snahu pak následně dostali sladkou odměnu. Za pomoc děkujeme vybraným žákům
z 8. a 9. tříd. Fotogalerie.

Mgr. Simona Stenchlá, Mgr. Milena Balonová, Mgr. Milada Molinová