Nejbohatší ekosystémy planety Země – NEZP

15 Dub 2019

Dne 11. 4. 2019 se žáci druhého stupně zúčastnili výchovně – vzdělávacího programu Green Life Education, který představuje projekt Nejbohatší ekosystémy planety Země. Byl nám představen význam, ohrožení a možná ochrana unikátních světových ekosystémů a divokých zvířat. Poznali jsme fascinující místa na Zemi. Žáci se dozvěděli v souvislostech vše důležité o planetě Zemi a divokých zvířatech, včetně lidského chování vůči přírodě. Na základě osobních zkušeností nám lektoři vyprávěli své zážitky z ochrany divoké přírody v terénu. Fotogalerie.

Mgr. Simona Stenchlá