Zápis s piráty z Karibiku

KATEGORIE: Škola

7 Dub 2019

O tom, že je k zápisu do první třídy potřeba odvahy, není pochyb. Přesto, že úkoly pro nastávající školáky nejsou obtížné, představují první krok k přechodu z mateřské školy do základní. Předškoláci, kteří přišli na zápis na naši školu, museli být odvážní dvojnásob. Čekala je totiž po splnění formálních úkolů pirátská cesta. Děti se společně s piráty z Karibiku vydaly na plavbu Černou perlou, na které musely ukázat svoji zručnost a odhodlání stát se opravdovým pirátem.  Navštívily podpalubní kuchyni, předvedly obratnost a rychlost, musely si umět poradit se skládáním námořního trička, zatloukáním hřebíku či zametáním paluby. Odměnou jim byl zlaťák z tajemné truhly pirátského pokladu. Fotogalerie.

Milí budoucí prvňáčci, těšíme se na vás!

Zároveň připomínáme, že se s námi opět můžete setkat již v následujících dnech –
9. 4., 11. 4. a 16. 4. vždy od 16:00 na lekcích Předškoláčku. Přijďte mezi nás!

M. Borošová, A. Vráblová

 

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56