Den učitelů v kravatě

KATEGORIE: Škola

29 Bře 2019

Den 28. březen jsme prožili na naší škole výjimečně. Proč?

Tento den si připomínáme Den učitelů. Žáci ze 7., 8., a 9. třídy si vyzkoušeli jednu vyučovací hodinu odučit na I. stupni. Připravili si zajímavý program. Po dnešku už ví, jak je náročné zaujmout a udržet pozornost mladších žáků.

Zároveň na základě výzvy Žákovské samosprávy měly přijít děti s kravatou nebo motýlkem. Zapojily se všechny třídy. O jedné přestávce se sešlo ke společnému fotografování neuvěřitelných 258 žáků. Jak nám to sluší, můžete zhlédnout ve fotogalerii.

Den se vydařil. A jaké nápady budeme mít příště? Uvidíme.

M. Molinová, ŠMP

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56