Pohádky naruby

24 Bře 2019

Ve středu 20. 3. 2019 se v odpoledních hodinách učebna výtvarné výchovy proměnila v divadelní jeviště i hlediště zároveň.

Šesťáci se stali pohádkovými postavami ze čtyř tak trochu popletených pohádek. Na scéně se objevili čerti, Káča, princezna, slepice, studánková víla, spousta mluvících zvířátek a další zajímavé bytosti. Děvčata a chlapci vše s radostí nacvičili pro prcky, kteří se chystají do školy. Druhý den představení zopakovali prvňáčkům a druháčkům, kteří už v lavicích sedí. Fotogalerie.

Mgr. Milena Balonová a Mgr. Daniela Halaštová