Mahulena krásná panna

KATEGORIE: Škola

10 Bře 2019

Touto pohádkou začala pro děti z I. A návštěva Žerotínského zámku. Její zkrácenou verzi poutavě vyprávěla a po celou dobu pobytu v prostorách muzea se všem věnovala PhDr. Lenka Juráčková. Vtáhla děti do příběhu o Mahuleně natolik, že osvobození zkamenělé pohádkové postavy vzaly děti naprosto vážně a poctivě plnily zadané úkoly. Společným úsilím se jim podařilo kletbu prolomit a nejen, že měla pohádka šťastný konec, i děti dostaly odměnu. Mohly si prohlédnout mnohé prostory zámku, seznámit se s historií Nového Jičína, poznat generála Laudona či zapózovat v klobouku. Návštěva to byla poučná i zábavná zároveň. Fotogalerie.

Děkujeme!

M. Borošová

 

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56