Lyžáček 2. a 3. tříd

22 Úno 2019

Heipark v Tošovicích hostil naše prvostupňové lyžaře již podruhé a tentokrát nám nabídl všechny sjezdovky. Ty byly krásně zasněžené, jen do nich vykreslit stromečky, schůdky, sluníčka, vlnovky a někdy i dolíčky. Počasí zkoušelo odolnost naši i svačin, prý co bude zmrzlejší! Ale při páteční jízdě obratnosti se vytasilo
s hřejivými paprsky, a to nám bylo zase líto, že pět dní bez školních lavic končí.
Co ale pokračuje, to je lyžařská sezona a mnozí „noví i staří lyžníci“ už mají představu, jak s ní naloží. Jen se jich zeptejte! Fotogalerie.

Mgr. Daniela Halaštová