Osmáci si vyzkoušeli technické profese

KATEGORIE: Škola

15 Úno 2019

Strojírenství – tradice našich předků aneb Společná výuka žáků. Tak pojmenovali svůj projektový den na Střední škole technické a zemědělské v Novém Jičíně, na který ve středu 13. 2. 2019 pozvali holky a kluky z osmé třídy. Cílem bylo seznámit je s jednotlivými učebními obory, jež nabízejí (strojírenské,dřevařské i stavební).

Děvčata a chlapci se v průběhu dopoledne  ve 4 skupinách prostřídali při praktických činnostech, museli ukázat svou zručnost. Domů si mohli odnést výsledky své práce. Mnozí se dmuli pýchou. Měli na co. Jak to probíhalo, si prohlédněte ve fotogalerii.

Mgr. Milena Balonová

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56