Osmáci si vyzkoušeli technické profese

15 Úno 2019

Strojírenství – tradice našich předků aneb Společná výuka žáků. Tak pojmenovali svůj projektový den na Střední škole technické a zemědělské v Novém Jičíně, na který ve středu 13. 2. 2019 pozvali holky a kluky z osmé třídy. Cílem bylo seznámit je s jednotlivými učebními obory, jež nabízejí (strojírenské,dřevařské i stavební).

Děvčata a chlapci se v průběhu dopoledne  ve 4 skupinách prostřídali při praktických činnostech, museli ukázat svou zručnost. Domů si mohli odnést výsledky své práce. Mnozí se dmuli pýchou. Měli na co. Jak to probíhalo, si prohlédněte ve fotogalerii.

Mgr. Milena Balonová