Olá! Como estás?

KATEGORIE: Škola

15 Úno 2019

Na naší Základní škole Jubilejní si rádi různě zpestřujeme výuku všech předmětů. Nejlepším a nejoblíbenějším způsobem je návštěva studenta ze zahraničí. V únoru tak do našich tříd zavítala v rámci středoškolského výměnného programu Erasmus portugalská studentka Margarida Vieira. Žáky prvního i druhého stupně seznámila ve svých prezentacích nejen se svou zemí, a my jsme se tak v hodinách anglického jazyka dozvěděli spoustu informací o pro nás stále tak trochu exotickém Portugalsku, ale také jsme si ověřili, jak moc angličtině rozumíme a dokážeme se zeptat na to, co nás zajímá. Své dosavadní jazykové znalosti jsme si také rozšířili o základy portugalštiny. Věříme, že takové návštěvy budou do budoucna stále častější a my si budeme zvykat na to, že cizí jazyky patří k výbavě každého mladého člověka.

Mgr. Pavel Juráček

 

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56