Pololetní laťka

7 Úno 2019

Poslední školní den prvního pololetí se naši žáci druhého stupně zúčastnili tradiční soutěže ve skoku vysokém. Kvůli rekonstrukci tělocvičen se z naší tradiční Vánoční laťky stala pro letošní rok laťka pololetní. Soutěž proběhla ve čtyřech kategoriích. Za své sportovní výkony v technicky náročné disciplíně byli oceněni všichni soutěžící. Nejvyšší umístění v kategorii mladších dívek získala Linda Polášková,
v kategorii starších dívek vyhrála Viktorie Bílková. V chlapeckých kategoriích zvítězil za mladší žáky Václav Pavlík a za starší žáky vůbec nejvyšším skočeným výkonem v celé soutěži Šimon Rigo. Všem žákům děkujeme za vydařenou akci a těšíme se na další ročník. Fotogalerie.

Mgr. Daniela Halaštová a Mgr. Michal Částečka