Pololetní laťka

KATEGORIE: Škola

7 Úno 2019

Poslední školní den prvního pololetí se naši žáci druhého stupně zúčastnili tradiční soutěže ve skoku vysokém. Kvůli rekonstrukci tělocvičen se z naší tradiční Vánoční laťky stala pro letošní rok laťka pololetní. Soutěž proběhla ve čtyřech kategoriích. Za své sportovní výkony v technicky náročné disciplíně byli oceněni všichni soutěžící. Nejvyšší umístění v kategorii mladších dívek získala Linda Polášková,
v kategorii starších dívek vyhrála Viktorie Bílková. V chlapeckých kategoriích zvítězil za mladší žáky Václav Pavlík a za starší žáky vůbec nejvyšším skočeným výkonem v celé soutěži Šimon Rigo. Všem žákům děkujeme za vydařenou akci a těšíme se na další ročník. Fotogalerie.

Mgr. Daniela Halaštová a Mgr. Michal Částečka

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56