Zimní radovánky ve školní družině

KATEGORIE: Školní družina

27 Led 2019

I v zimních měsících se najde spousty námětů k zajímavým zájmovým i rekreačním činnostem. Období plesů, maškarních karnevalů, zimních sportů. Od každého trochu jsme i my zařadili do našich odpoledních programů.

Přiblížili jsme si tanec, taneční styly, chlapci v mnohém vyzkoušeli své první „smím prosit?“. Pro děti ještě polka či valčík nejsou tím vhodným tanečním stylem, ale kloboukový, balónkový či mazurka, to hravě zvládly. Fotogalerie.

Také jsme si užili návštěvy psího plemene husky. Vysvětlili jsme si, co je muscherství a sami vyzkoušeli, jak náročná práce to pro psy a jejich pána je. S radostí jsme jejich služeb využili a povozili se. Fotogalerie.

Na maškarní karneval jsme letos zavítali do SVČ Fokus, kde si pro nás připravili bezvadný program. Soutěže, laserová show, just dance i dobroty nás spolehlivě zabavily a my si užili krásné karnevalové odpoledne. Fotogalerie.

Dana Kučerová