Klání nejlepších angličtinářů

KATEGORIE: Škola

25 Led 2019

Ve středu 16. ledna se v odpoledních hodinách jako každý rok uskutečnilo školní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce. Své znalosti nejrozšířenějšího světového jazyka se rozhodlo předvést 21 odvážných žáků druhého stupně, kteří byli rozděleni do dvou kategorií (6. a 7. ročník, 8. a 9. ročník). Všichni soutěžící se prezentovali sebevědomým výkonem a dokázali nejen porotě, ale hlavně sobě, že jsou schopni v angličtině bez obtíží konverzovat na velice vysoké úrovni.
Mezi mladšími zabodoval nejvíce Dominik Cabák (6. B) před Terezou Květoňovou (7. B) a Davidem Schusem (6. B). Ve starší kategorii s přehledem zvítězil Matěj Gold (9. A), druhé místo získal Oliver Kysilko (9. A), třetí pak Adam Pena (8. A). Vítězové obou kategorií budou v únoru naši školu reprezentovat v okresním kole. Držme jim palce! Fotogalerie.

D. Madziová, P. Juráček

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56