Zpívání u vánočního stromu na Masarykově náměstí

21 Pro 2018

Ve středu 19. 12. 2018 v 17:00 hodin vystoupil sbor žáků naší školy pod taktovkou paní učitelky Madziové, za doprovodu paní učitelky Prašivkové, flétny paní učitelky Benčákové a houslí Lindy Benčákové na Masarykově náměstí v Novém Jičíně. Zaznělo pestré pásmo vánočních básní a koled v podání žáků
a sólistů ZŠ Jubilejní, které vykouzlilo úsměvy na tvářích posluchačů. Na okamžik jsme se mohli ponořit do vánoční atmosféry. Že se vánoční vystoupení všem líbilo, o tom není pochyb. Ostatně to dokazuje hlasitý potlesk, kterým nás odměnilo přítomné publikum. Děkujeme všem žákům, kteří si pro nás vánoční vystoupení připravili. Velký dík patří také paní učitelce Halaštové a paní učitelce Imider, které se také podílely na přípravách. Děkujeme rodičům a všem divákům, kteří si v předvánočním shonu našli chvilku času a přišli si nás poslechnout. Fotogalerie.

Mgr. Martina Imider, PhD.