Vánoční jarmark u nás ve škole již tradiční

19 Pro 2018

Ve čtvrtek 13. prosince se prostory naší školy rozzářily nejen světly, ale také očima těch, kteří navštívili náš tradiční vánoční jarmark. Sváteční atmosféru navodily tóny vánočních písní a koled v podání našich žáků. Děti nabízely k prodeji výrobky s vánoční tematikou, které vytvořily s pomocí svých učitelů, rodičů nebo v družině. Školní budovou se šířila vůně vánočního cukroví a sváteční nálada.
Poděkování za příjemně strávený podvečer patří všem pracovníkům školy, našim žákům a rodičům, kteří se jarmarku v tak hojném počtu zúčastnili. Přejeme vám hezké Vánoce a těšíme se, až se za rok na školním jarmarku opět uvidíme. Fotogalerie.

Mgr. Pavel Juráček