Kdo je dobrý v češtině?

KATEGORIE: Škola

28 Lis 2018

Nakolik dobře zvládáme náš mateřský jazyk? Vybraní žáci osmých a devátých ročníků si  mohli svou úroveň vyzkoušet ve školním kole Olympiády z jazyka českého. Nejvíce se dařilo Michalu Závadovi z 9.A. Na druhém místě se umístil Tomáš Dvořák z 8. A a třetí skončil Matěj Fabík z 9.A. Gratulujeme a prvním dvěma držíme pěsti v okresním kole. Ostatním soutěžícím děkujeme za účast. Fotogalerie.

Mgr. Milena Balonová

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56