Vyučování na zámku

27 Lis 2018

Na edukační program Žerotínského zámku zavítali 23. listopadu druháci naší školy. Prohlédli si exponáty vycpaných živočichů, seznámili se s jejich pravým a nepravým zimním spánkem. Na plátně sledovali v online přenosu ptáky na krmítku. Podle fotografií si připomněli známé, ale i pro některé děti neznámé ptáky, kteří u nás přezimují a dozvěděli se, co jim mohou sypat do krmítka. Děvčata vytvořila zajímavý plakát o ptácích, chlapci vyrobili krmítko, které ve škole umístili na okno třídy k dalšímu pozorování.

Záběry z programu ve fotogalerii.

Mgr. Petra Jankotová