Vyučování na zámku

KATEGORIE: Škola

27 Lis 2018

Na edukační program Žerotínského zámku zavítali 23. listopadu druháci naší školy. Prohlédli si exponáty vycpaných živočichů, seznámili se s jejich pravým a nepravým zimním spánkem. Na plátně sledovali v online přenosu ptáky na krmítku. Podle fotografií si připomněli známé, ale i pro některé děti neznámé ptáky, kteří u nás přezimují a dozvěděli se, co jim mohou sypat do krmítka. Děvčata vytvořila zajímavý plakát o ptácích, chlapci vyrobili krmítko, které ve škole umístili na okno třídy k dalšímu pozorování.

Záběry z programu ve fotogalerii.

Mgr. Petra Jankotová

 

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56