Podporujeme talenty

25 Lis 2018

Práce s talentovanými dětmi je to, v čem vidí naše škola budoucnost. Učitelé spolupracují s organizací, která připravuje pedagogy po odborné stránce pro rozvíjení nadaných dětí. Dalšími konkrétními přínosy podpory je účast odborníků z nadačního fondu Qiido při zápise žáků do prvních tříd a nastavení způsobu práce s talentovanými žáky.

Škola rovněž navázala kontakt se spádovými mateřskými školami, kde formou dotazníků došlo k vytipování dětí s vyšším rozumovým nadáním.

Jsme totiž přesvědčeni, že smyslem práce celé školy je nejen podpořit žáky se znevýhodněním, ale alespoň ve stejné míře také žáky intelektově nadané.