První společné akce školní družiny ve školním roce 2018/2019

KATEGORIE: Školní družina

30 Říj 2018

S novým školním rokem jsme se přivítali i ve školní družině. Jsme rádi, že o naši školní družinu je velký zájem a že naše oddělení jsou plně obsazena. Všechny paní vychovatelky se těší na mnoho zajímavých odpolední, naplněných různorodou činností s vašimi dětmi.

První společnou akcí je každoročně pasování prvňáčků. Starší kamarádi, kteří již družinu navštěvují, si připraví něco ze svého umu pro své mladší kamarády. Ti se jim na oplátku za pomoci paní vychovatelky poprvé představí zpěvem či přednesem z toho, co se naučili za těch pár dní v družině. Poté je paní vychovatelky pasují na právoplatné členy naší školní družiny
a dostanou náš pomyslný klíč . Fotogalerie.

Září uplynulo jako voda a naše odpolední aktivity začaly být stále pestřejší. Podzim je každoroční vděčné téma snad díky nepřeberné nabídce naší krásné české přírody. Rádi využíváme jejich plodů a tvoříme a zdobíme. Fotogalerie.

Každoroční podzimní aktivitou, která se těší stále velké oblibě je Drakiáda. Opět jsme se tedy sešli a draky pouštěli. Počasí přálo, dárkové balíčky pro děti byly nachystány a tak jsme si užili krásné páteční odpoledne. Fotogalerie.

Na spolupráci po celý školní rok se těší všechny paní vychovatelky.

Dana Kučerová, Eva Horáková, Jana Chovancová, Natálie Míčková

 

 

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56