Jak voní les?

KATEGORIE: Škola

24 Říj 2018

V pátek 19. 10. za studeného, mlhavého rána se vydala 3. B na Skalky prozkoumat přírodu všemi smysly. Žáci zachycovali zajímavé scenérie pomocí rámečků na obrázky, počítali barvy podzimu, procházeli se zavázanýma očima lesem a naslouchali jeho zvukům. Snažili se najít strom, který znali jen po hmatu, zkoumali, co jim v lese voní nejvíce. Vše si zapsali a zakreslili do pracovních listů. Nakonec si zahráli zábavnou hru: lesní pexeso. Ekologický program „Vůně jehličí“ děti natolik pohltil, že věta: „ Už je čas odchodu ke škole,“ nesklidila kladný ohlas. Jsi krásná přírodo, těšíme se na další učení – neučení u Tebe „doma“!

Fotogalerie zde.

Mgr. D. Madziová

 

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56