Vůně jehličí

23 Říj 2018

V pondělí se vydali čtvrťáci na ekologickou vycházku, aby vnímali les všemi smysly. Neodradilo je sychravé podzimní počasí, pro velkou mlhu jsme se ale raději drželi blízko sebeJ. Paní lektorka nás čekala na Skalkách. Zavedla nás až na Svinec, aby nám při plnění zajímavých úkolů nebyla zima. Přírodu jsme poslouchali se zavázanýma očima, očichávali, ohmatávali, fotili a natáčeli do dřevěných rámečků. Všechny zážitky si děti zaznamenaly do pracovních listů, ovšem s opravdovým prožitkem se práce rovnat nemohou. Dopoledne v přírodě doplnilo veselé běhání po louce a krmení koníků. Příroda se nejlépe zkoumá venku, na tom se shodli všichni. Fotogalerie.

Mgr. Iva Benčáková