Pobyt v přírodě

3 Čvc 2018

Měsíc červen je pro třeťáky a čtvrťáky symbolem očekávaného Pobytu v přírodě. Předposlední týden 18. -  22. 6.  2018 se konečně dočkali, sbalili kufry a 79 dětí vyjelo do cílové stanice Prostřední Bečva, kde na ně čekal v podhůří Beskyd nádherný sportovní areál obklopen lesem s několika hřišti a prolézačkami. Když k tomu ještě přidáme ideální počasí, spoustu her, soutěží a zábavy, tajemnou „Starou školu“ a plno kamarádů – máme tady parádní týden!

Náš pestrý program začal hned v pondělí exkurzí do jízdárny na Prostřední Bečvě, kde se děti nejen dozvěděly zajímavosti o chovu koní, ale samy si mohly jízdu na koni vyzkoušet. Večer jsme pokračovali barvením triček, tvořením domečků pro skřítky a nechyběla utkání v přehazované nebo ve florbalu. Další dny byly naplněny dalšími aktivitami: beseda s hvězdáři, návštěva krytého bazénu, hra Lesní sazka, obří domino, luštění morseovky, táborák s opékáním buřtů, hledání pokladu, návštěva Jurkovičovy rozhledny a velkou zkouškou odvahy byla návštěva lanového centra Gibon, kde zdolat překážky nebylo pro některé vůbec jednoduché.

Vyvrcholením celého týdne byla Barevná olympiáda, kde jednotlivé týmy tříd ukázaly bojovnost, důvtip a hlavně vzájemnou spolupráci. Všechno však jednou končí. Pobyt v přírodě jsme si opravdu všichni užili a nezbývá nic jiného než se těšit na příští rok. Fotogalerie.

Vráblová A., Martincová I., Křížová J., Benčáková I., Osadníková R., Rýznarová J., Kučerová D.