Pobyt v přírodě

KATEGORIE: Škola

3 Čvc 2018

Měsíc červen je pro třeťáky a čtvrťáky symbolem očekávaného Pobytu v přírodě. Předposlední týden 18. -  22. 6.  2018 se konečně dočkali, sbalili kufry a 79 dětí vyjelo do cílové stanice Prostřední Bečva, kde na ně čekal v podhůří Beskyd nádherný sportovní areál obklopen lesem s několika hřišti a prolézačkami. Když k tomu ještě přidáme ideální počasí, spoustu her, soutěží a zábavy, tajemnou „Starou školu“ a plno kamarádů – máme tady parádní týden!

Náš pestrý program začal hned v pondělí exkurzí do jízdárny na Prostřední Bečvě, kde se děti nejen dozvěděly zajímavosti o chovu koní, ale samy si mohly jízdu na koni vyzkoušet. Večer jsme pokračovali barvením triček, tvořením domečků pro skřítky a nechyběla utkání v přehazované nebo ve florbalu. Další dny byly naplněny dalšími aktivitami: beseda s hvězdáři, návštěva krytého bazénu, hra Lesní sazka, obří domino, luštění morseovky, táborák s opékáním buřtů, hledání pokladu, návštěva Jurkovičovy rozhledny a velkou zkouškou odvahy byla návštěva lanového centra Gibon, kde zdolat překážky nebylo pro některé vůbec jednoduché.

Vyvrcholením celého týdne byla Barevná olympiáda, kde jednotlivé týmy tříd ukázaly bojovnost, důvtip a hlavně vzájemnou spolupráci. Všechno však jednou končí. Pobyt v přírodě jsme si opravdu všichni užili a nezbývá nic jiného než se těšit na příští rok. Fotogalerie.

Vráblová A., Martincová I., Křížová J., Benčáková I., Osadníková R., Rýznarová J., Kučerová D.

 

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56