Miniházená

2 Čvc 2018

Že by naše škola mohla nosit titul „sportovní“, snad už není pochyb. Po celém roce sportovního zápolení korunovaného republikovým finále ve vybíjené a ziskem Poháru starosty města si poslední týden v červnu odnesla ještě krásný pohár z miniházené. Do projektu Házená pro všechny se v letošním roce zapojilo celkem čtyřiadvacet základních škol z Nového Jičína a okolí. V pondělí 25. 6. odehráli žáci prvního stupně pět zápasů a zajistili si tak postup do úterního finále mezi pět nejlepších družstev (ZŠ Dlouhá, Starý Jičín, Mořkov, Hodslavice), kde neutrpěli žádnou porážku a právem vystoupali na stupně nejvyšší.

Všem sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim
i do dalšího školního roku mnoho sportovních úspěchů. Fotogalerie.

Mgr. Daniela Halaštová