Miniházená

KATEGORIE: Škola

2 Čvc 2018

Že by naše škola mohla nosit titul „sportovní“, snad už není pochyb. Po celém roce sportovního zápolení korunovaného republikovým finále ve vybíjené a ziskem Poháru starosty města si poslední týden v červnu odnesla ještě krásný pohár z miniházené. Do projektu Házená pro všechny se v letošním roce zapojilo celkem čtyřiadvacet základních škol z Nového Jičína a okolí. V pondělí 25. 6. odehráli žáci prvního stupně pět zápasů a zajistili si tak postup do úterního finále mezi pět nejlepších družstev (ZŠ Dlouhá, Starý Jičín, Mořkov, Hodslavice), kde neutrpěli žádnou porážku a právem vystoupali na stupně nejvyšší.

Všem sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim
i do dalšího školního roku mnoho sportovních úspěchů. Fotogalerie.

Mgr. Daniela Halaštová

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56