Sportovní den stolního tenisu

KATEGORIE: Škola

23 Čer 2018

Konec školního roku není jen ve znamení výletů, ale patří i sportu. Jeden takový pohybem nabitý den zažili naši druháci.
V dopoledních hodinách navštívili sportovní halu oddílu stolního tenisu TJ Nový Jičín v Loučce a zasoutěžili si v pěti disciplínách – kotoul, přeskok přes švihadlo, skok z místa, člunkový běh a pinkání míčku. Pro všechny účastníky byla přichystána sladká odměna, ti nejlepší dostali odměn hned několik. Děkujeme všem organizátorům akce a blahopřejeme našim malým vítězům – 1. místo Jakub Palacký (II. B), 2. místo Čeněk Čechmánek (II.B), 3. místo Jan Mazare (II. A). Záběry z povedeného sportování přinášíme zde.

Mgr. Miroslava Borošová

 

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56