Naše prvenství

22 Čer 2018

Pohár starosty má svého vítěze a je jim pro letošní rok naše škola. Žáci ZŠ a MŠ Jubilejní 3 se utkali s dalšími třemi školami v atletických disciplínách, sportovních hrách, plavání, jízdě zručnosti a stolním tenise. Jednalo se o vyrovnaná utkání a souboje na všech úrovních, ale naši žáci zabrali a vybojovali celkové první místo, především díky prvenství ve  vybíjené, miniházené, jízdě zručnosti, basketbalu dívek a fotbalu. Za úspěchem stojí sportovní výkony žáků 1. i 2. stupně a nasazení učitelů při jejich  přípravě – trénincích, jsou odrazem všestrannosti naší školy.

Putovní pohár za prvenství převzal z rukou starosty města Ladislav Gróf, ředitel školy. Fotogalerie.