Výlet se vydařil

16 Čer 2018

Žáci 1. A a 1. B třídy jeli na školní výlet zaměřený na indiány do Liščího mlýna ve Frenštátě pod Radhoštěm.
Po příjezdu do areálu si žáci vybrali indiánská jména a vyrobili indiánské čelenky. Potom se rozdělili do kmenů
a zvolili si svého náčelníka. Kmeny proti sobě soutěžily v různých disciplínách. Děti si také prohlédly indiánskou vesničku, svezly se na koni, vyzkoušely střelbu z luku. I když jsme jeli s obavou deště, třináctka byla pro nás šťastným číslem. Vůbec nepršelo a výlet jsme si užili. Fotogalerie.

Mgr. Petra Jankotová