Vybíjená – vítězství v krajském finále

3 Čer 2018

Velkého úspěchu dosáhla naše škola ve vybíjené v otevřené kategorii. V letošním roce se krajské finále konalo v Opavě a naši hráči opět nezklamali. Jednotlivá utkání byla velice vyrovnaná a napínavá, přesto náš tým dokázal zabojovat
a získat 1. místo v Moravskoslezském kraji. Postoupili jsme tak opět
do republikového finále (již po páté během 6 let), které se uskuteční ve dnech
12. – 13. 6. 2018 v kempu Pecka nedaleko Nové Paky. Všichni hráči si zaslouží pochvalu a velké blahopřání. V republikovém finále jim přejeme hodně sportovního „štěstíčka.“
Vítězný tým: David Míček, Matyáš Hübel, Libor Ševčík, Jan Konečný, Radovan Smutný, Pavel Minář, Vít Vrobel, Matyáš Hübel, Radim Sadílek, Pavel Kukulady, Natálie Lakomá, Lukáš Kuběna.

Mgr. Alena Vráblová