Co jsme ve školní družině prožili v květnu.

KATEGORIE: Školní družina

29 Kvě 2018

Na počátku měsíce jsme prověřili svou paměť v Kimově hře. Úkolem bylo zapamatovat si ve dvou minutách 12 obrázků, které byly rozmístěny v tělocvičně. Poté podle věku byl určen limit, kdy měly děti napsat nebo nakreslit tyto obrázky na papír. Snaha a úsilí dětí napsat všech 12 byla veliká. Podařilo se to ovšem jen pár dětem. Patricii Vojkůvkové, Jakubu Drlíkovi a Davidu Harokovi.
Co jsou mandaly? I na toto téma jsme se zaměřili. Povídali jsme si, relaxovali, malovali. Vše však směřovalo k cíli vytvořit velikou živou mandalu z našich těl. Povedla se nám!
Abychom prověřili i naši tělesnou zdatnost, jedno odpoledne jsme si zasportovali.
Na školním hřišti jsme změřili síly a prověřili naše schopnosti v atletických disciplínách. Běh na 50m, skok daleký a hod kriketovým míčkem. Výsledky sportovního zápolení jsme vyhodnotili a slavnostně vyhlásili. Fotky najdete v jednotlivých aktivitách.

Dana Kučerová

 

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56