Předškoláček – poslední část

17 Kvě 2018

Program pro naše budoucí školáčky pokračuje. V dubnu proběhlo druhé a třetí setkání, kde si děti vyzkoušely další aktivity.
Na momentky se můžete podívat ve fotogalerii.

Pro všechny rodiče budoucích prvňáčků se
ve sborovně naší školy uskuteční 31. května 2018 v 16 hodin informativní schůzka, na kterou vás tímto srdečně zveme. V době konání schůzky bude pro děti k dispozici školní družina, kde si děti při čekání na rodiče mohou prohlédnout její prostory, zahrát si či zasoutěžit v disciplínách, které připravily naše paní vychovatelky.

Mgr. Ilona Frýdlová