Zdravé mlsání

KATEGORIE: Škola

16 Kvě 2018

Naše škola je zapojena do projektů Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol. Děti dostávají jednou za 14 dní zdravou svačinku složenou z čerstvého ovoce, zeleniny, ovocných a zeleninových šťáv a kapsiček s ovocným pyré a čerstvé mléko, bílý jogurt nebo žervé sýr. Mohou si na všem pochutnat o velké přestávce nebo si dobroty odnést domů a připravit si například chutný ovocný salát s jogurtem. Pracovníci, kteří na projektu pracují, nás navštívili i ve škole a hravou formou s dětmi diskutovali o zásadách zdravé výživy, třídili i ochutnávali s žáky ovoce a připravovali již zmiňovaný ovocný salát. Všem se akce moc líbila a těšíme se na další zdravé mlsání ve škole. Fotogalerie.

Mgr. Iva Benčáková

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56