Zdravé mlsání

16 Kvě 2018

Naše škola je zapojena do projektů Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol. Děti dostávají jednou za 14 dní zdravou svačinku složenou z čerstvého ovoce, zeleniny, ovocných a zeleninových šťáv a kapsiček s ovocným pyré a čerstvé mléko, bílý jogurt nebo žervé sýr. Mohou si na všem pochutnat o velké přestávce nebo si dobroty odnést domů a připravit si například chutný ovocný salát s jogurtem. Pracovníci, kteří na projektu pracují, nás navštívili i ve škole a hravou formou s dětmi diskutovali o zásadách zdravé výživy, třídili i ochutnávali s žáky ovoce a připravovali již zmiňovaný ovocný salát. Všem se akce moc líbila a těšíme se na další zdravé mlsání ve škole. Fotogalerie.

Mgr. Iva Benčáková