Den otevřených dveří Zdravotnické záchranné služby Nový Jičín

KATEGORIE: Škola

16 Kvě 2018

V pondělí 14. května třídy 1. A, 1. B, 6. A a 8. A využily možnosti návštěvy Zdravotnické záchranné služby Nový Jičín v rámci Dne otevřených dveří.

Na základně děti prošly třemi stanovišti. Na každém byli připraveni záchranáři s odbornými  informacemi. Operátoři tísňové linky připomněli zásady správného volání a seznámili děti s výhodami mobilní aplikace Záchranka.  Na dalším stanovišti si žáci prohlédli pomůcky, s nimiž profesionální záchranáři pracují
a některé si mohli i vyzkoušet. Asi nejzajímavější byla prohlídka záchranářského vozidla, jeho vybavení a ukázka práce přístrojů. Žáci viděli, že pro záchranu lidského života je ZZS Nový Jičín připravena. Foto z exkurze.

Mgr. Milada Molinová, ŠMP

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56