Turnaj McDonald´s Cup

KATEGORIE: Škola

14 Kvě 2018

V uplynulém týdnu byla zahájena sezóna turnajů ve fotbale žáků základních škol pod hlavičkou McDonald. Naše škola se zúčastnila okrskových kol v obou kategoriích. V mladší kategorii konané na UT v Novém Jičíně se i přes velkou snahu našich žáků nepovedlo postoupit do dalšího kola. Žáci našich škol reprezentovali v tomto složení: Michal Halamíček, Adam Faltýnek, Matěj Rýc, Vladimír Bušina, Lukáš Horák, Jan Mazare, Tadeáš Zubek, Dominik Studený, Lukáš Blata, Ondřej Vitula a Václav Valentík. O den později se uskutečnilo kolo ve starší kategorii, které se odehrálo v Bartošovicích. Naši kluci podali vynikající výkon ve všech zápasech, ve kterých nenašli přemožitele, čtyřikrát zvítězili, jednou remizovali
a umístili se na prvním místě, které jim zajistilo postup do okresního kola v Bílovci. Vítězná sestava mužstva: Jan Konečný, Dominik Vítek, Radim Sadílek, Jan Boroš, Lukáš Kuběna, Tomáš Faltýnek, Adam Faltýnek, Jiří Pšenica, Štěpán Macíček, Jan Hříva, David Míček.
Děkujeme všem žákům za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme vítězům k postupu do dalšího kola.
Fotogaleriie.

Dana Kučerová a Michal Částečka

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56