Jarní sběr starého papíru

KATEGORIE: Škola

11 Kvě 2018

Neuběhl ještě ani půlrok od podzimního sběru a my opět nasbírali skoro plný kontejner. Ve čtvrtek 10. května se na naší škole uskutečnil jarní sběr starého papíru. Všem zúčastněných děkujeme za ochranu naší přírody. Zejména pak žákům 9. ročníků za příkladnou pomoc při vybírání sběru a pak následném nakládání sběru na kontejner. Den to byl pro naše nejstarší spolužáky zcela jistě náročný, nejen fyzicky.  Mají náš obdiv J. Děkujeme všem, kteří se do sběrové akce zapojili, těšíme se na předávání cen těm nejlepším. Pochvala patří všem žákům, kteří pilně sbírali starý papír. Fotogalerie.
Těšíme se…. na podzim.

Iveta Martincová

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56