Na pár okamžiků v USA

7 Kvě 2018

Ve středu 25. dubna jsme si běžnou výuku anglického jazyka na druhém stupni zpestřili přednáškou cestovatele pana Karla Kocúrka, který se s námi podělil se svými zážitky z dlouhodobých pobytů v různých částech Spojených států amerických. Hodinová prezentace a následná beseda byla na naše přání vedena pouze v angličtině, abychom si všichni mohli ověřit, že už tomuto nejrozšířenějšímu světovému jazyku nejen dobře rozumíme, ale hlavně se nebojíme jej používat.

P. Juráček, vyučující AJ