Divadlo, sport, kouzla a čáry

KATEGORIE: Školní družina

6 Kvě 2018

Těmito čtyřmi slovy by se daly popsat dubnové zážitky dětí ze školní družiny.

Přivítali jsme mezi námi druhým rokem divadlo Koloběžka, které se svými dvěma herečkami a maňásky dokáže nadchnout nejen dětského diváka. Tentokrát jsme viděli příběh „O porouchaném robotovi “. Fotogalerie.

Chlapce jsme letos opět potěšili organizací florbalového turnaje. Tento rok se v něm utkalo 7 družstev. Role rozhodčího se ujal náš nový kolega Michal Částečka. Všichni zúčastnění si turnaj užili, bojovali ze všech sil. Však se také o vítězi rozhodlo až v samostatných nájezdech. Vyhrál tým Panthers  ve složení Michal Halamíček, Ondřej Číp, Vojtěch Klíma, Adam Knápek. Sladkou odměnu a medaili si samozřejmě zasloužili všichni sportovci. Fotogalerie.

Kouzla a čáry v závěru měsíce jsou každoroční oslavou 30. dubna.  Kostýmy, na něž byla vypsána soutěž, si čarodějnice i čarodějové oblékli již k obědu. Vpravdě poznali, že se těmto bytostem s kloboukem či obřím nosem krupicová kaše jedla velmi špatně. Po snaze najíst se následovalo rejdění a létání, zaříkávání, vaření vše v ryze čarodějnickém duchu. Fotogalerie.

Dana Kučerová

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56