Přírodohraní

6 Dub 2018

Dne 5. dubna se vybraní žáci sedmé třídy zúčastnili projektového dne, který organizovala Střední škola technická a zemědělská v Novém Jičíně.

Středoškoláci připravili pro žáky sedmých tříd základních škol úkoly z předmětů přírodopis, chemie, fyzika, geologie a informatika. Žáci plnili praktické úkoly
od poznávání přírodnin až po anatomii člověka, ověření chemických reakcí probíhajících kolem nás, práci s elektrickými obvody a navigačními systémy.
Užili si spoustu zábavy i nových dovedností a vědomostí. Fotogalerie.

Mgr. Simona Stenchlá