Učitelé v lavicích

28 Bře 2018

Ten nápad – dát učitelům prvního stupně nevšední dárek – se zrodil
na žákovské samosprávě. Žáci devátých a osmých tříd se ujali
na jednu vyučovací hodinu běžné kantorské dopolední činnosti – učení. Předstoupili před své mladší spolužáky v prvních až pátých třídách a po pečlivé několikadenní přípravě si zkusili práci před katedrou. Český jazyk, matematika, prvouka, anglický jazyk. Různá témata, frontální
i skupinová výuka, pracovní listy, odměny. To vše si naši noví a chvilkoví „učitelé“ uměli připravit. Byl to milý dárek, na který budou všichni na prvním stupni vzpomínat a možná… možná z něj vznikne tradice ke Dni učitelů. Fotogalerie.

Mgr. Miroslava Borošová