Sladká exkurze

KATEGORIE: Škola

8 Úno 2018

V úterý 6. 2. 2018 se žáci
5. ročníků vydali na dlouho očekávanou exkurzi
do cukrárny a kavárny Sauro na Masarykově náměstí v Novém Jičíně. Čekal tam na ně tým pracovníků s paní vedoucí Jarmilou Imrýškovou, která je seznámila krátce s historií, sortimentem, prostory, pracovními pozicemi a náplní práce v cukrárně. Poté vyzvala děti k vytvoření drobných ovocných košíčků a kelímků s jahodovou pěnou, ovocem a šlehačkou. Malým cukrářům v tvoření trpělivě pomáhali pracovníci cukrárny. Za odměnu si svá dílka děti mohly sníst nebo jim byla zabalena s sebou. Žáci měli také možnost sledovat cukráře Viktora, jak se pod jeho rukama za malou chviličku stane z piškotového korpusu úžasný čokoládový dort. Nahlédnutí do samotné kuchyně a do míst, kde se vyrábí točená a kopečková zmrzlina byla velkým lákadlem pro všechny! Kopeček zmrzliny a lízátka na cestu byla sladkou tečkou cukrové exkurze. Fotogalerie.
Velmi děkujeme paní Jarmile Imrýškové a celému jejímu týmu
za nezapomenutelnou exkurzi a za milý a profesionální přístup.

Mgr. Jarmila Chupíková, Mgr. Daniela Madziová a třídy V. A a V. B

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56