Tradiční maškarní…

KATEGORIE: Školní družina

5 Úno 2018

IMG_9848.JPGPlesová a karnevalová sezóna je tady. Ve středu
24. 1. 2018 si ji užily i děti ze školní družiny. Vyzdobili jsme si tělocvičnu, nachystali masky, naladili se
do správné maškarní formy a mohlo se začít rejdit. Letos se o program postaral osvědčený Hopsalín.
A tak bylo nad míru jasné, že program bude pestrý, plný tance, písniček, soutěží a odměn. Paní vychovatelky nachystaly také dobrou svačinku, a tak si děti pochutnaly na koblížkách. Domů si děti odnesly pytlíček se sladkostmi a dáreček – letos v podobě Rubikovy kostky. Všichni jsme si užili krásné maškarní odpoledne. Fotogalerie.

Dana Kučerová