Školní kolo biologické olympiády

5 Úno 2018

Dne 29. 1. 2018 proběhlo školní kolo biologické olympiády v kategoriích
C – žáci 8. – 9. ročníku a D – žáci 6. -7. ročníku. Téma olympiády byl pohyb.
Své vědomostí z přírodopisu si žáci prověřili v teoretické části. Dále následovala praktická část, ve které určovali rostliny a živočichy. Poslední části byl laboratorní úkol, kde pozorovali výtrusnice kapradě samce a stavbu ptačího pera.
V kategorii C ukončili soutěž na prvních třech místech Tomáš Pospěch, Vojtěch Mičulek a Tomáš Kyjaňa. V kategorii D Beáta Přiklopilová, Lucie Janíková a Gabriela Štěpánová.

Děkuji všem žákům za vzornou přípravu na školní kolo biologické olympiády. Fotogalerie.

Mgr. Simona Stenchlá