Děti ze školní družiny přišli navštívit skauti

KATEGORIE: Školní družina

5 Úno 2018

IMG_9664.JPGAsi už každý z nás slyšel o skautech a Ti, kteří o nich slyšeli poprvé, se dozvěděli o to více. Na povídání nás pozvali zástupci novojičínského skautského oddílu pan Lukeš a naše dvě žákyně Veronika Smutná a Veronika Fischerová. Děti si mohly poslechnout zajímavé povídání o tom, co se vlastně ve skautu mohou naučit, jaké zážitky by mohly zažít, pokud by se staly skauty. Prohlédly si fotografie z táborů a děvčata jim ukázala jednu zručnost, kterou se učí každý skaut, a to vázání uzlů. Tak co, kolik z nás se přidá ke skautům? Děkujeme panu Lukešovi a Veronikám za zajímavé povídání. Fotogalerie

Dana Kučerová

 

Comments are closed.

Stránka ZŠ Jubilejní

Naše pracoviště Jubilejní 3 má v rámci povinně volitelných předmětů výuku informatiky, sportovních her a práce
s technickými materiály
od 6. do 9. ročníku.

Jako druhý volitelný jazyk si děti mohou volit mezi německým a ruským jazykem také od 6. do 9. ročníku.

Všechny třídy pracoviště jsou modernizovány, v osmi kmenových třídách a devíti odborných pracovnách je nejmodernější technické vybavení včetně interaktivních tabulí.

Dlouhá 56